چاپ

خدمات شبکه

راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

خدمات طراحی و پیاده سازی شبکه
 
خدمات نگهداری و مدیریت سرویس های شبکه
 
خدمات امنیت شبکه
 
خدمات مجازی سازی
 
خدمات و محصولات VOIP
 

نصب و راه اندازی و انجام کلیه خدمات شبکه

شرکت داتیس سیستم هرمزگان با در اختیار داشتن کادر فنی دوره دیده و مجرب آماده است شما را در اجرای پروژه های خود یاری دهد. کیفیت در اجرای خدمات و رضایتمندی مشتری در سرلوحه کار شرکت داتیس سیستم هرمزگان قرار دارد. 

خدمات شبکه
 

ایجاد یک شبکه ها برای بهبود کارکرد، بالا بردن راندمان، افزایش سرعت، پایین آوردن هزینه ها و دلایل بسیار دیگری صورت میگیرد. با توجه به وابستگی مجموعه به شبکه راه اندازی شده اگر این شبکه بصورت دقیق و منظم کار خود را انجام ندهد نه تنها مزایای استفاده از این تکنولوژی را برای کاربر به همراه نخواهد داشت بلکه باعث بروز مشکلات بعدی و سردرگمی کاربران و صرف هزینه های متعدد برای رفع ایرادات خواهد شد. اما با در نظر گرفتن چند نکته و رعایت استاندارد هایی که برای همین موضوع ایجاد شده است به راحتی میتوان شبکه ای پایدار و قابل اعتماد برپا کرد که فقط آسایش و استفاده از امکانات بسیار شبکه را برای شما به ارمغان بیاورد.

کابل کشی شبکه در بندرعباس
 

خدمات شبکه داتیس سیستم هرمزگان جنوب شامل :

 1. طراحی شبکه به بهترین وجه ممکن
 2. مشاوره برای راه اندازی و بهینه سازی شبکه
 3. تامین و تهیه تجهیزات با کارایی و راندمان مناسب، در نظر گرفتن نکات اقتصادی و گارانتی واقعی
 4. عیب یابی و رفع ایرادات شبکه
 5. نصب و راه اندازی تجهیزات پسیو شامل کابل و داکت و رک و پریز و پچ پنل و ...
 6. نصب و راه اندازی تجهیزات اکتیو شبکه شامل انواع روتر ها و سوییچ و ...
 7. نصب و راه اندازی انواع سرورها و سرویس های Windows & Linux شامل :
  Domain server, Mail Server, Web Server, DNS Server, FTP Server, Cache Server, Print Server, VPN Server, Access Server, DHCP Server, Backup Server, File Server, Active Directory
 8. نصب و راه اندازی ISP , WISP , ISDP, ADSL , LAN , MAN , Intranet , MPLS , VPN , VSAT
 9. نصب و راه اندازی سیستم های وایرلس (Indoor,Outdoor)
 10. نصب و راه اندازی سانترال های IP PBX
 11. نصب و راه اندازی و تامین تجهیزات سیستم های انتفال صدا بروی بستر شبکه VOIP
 12. نصب و راه اندازی سیستمهای تصویری و IP Camera
 13. نصب و راه اندازی ویدئو کنفرانس (Video Conference) و کنفرانس صوتی (Audio Conference)
 14. انجام تنظیمات انواع روتر ها شامل Mikrotik و Cisco و...
 15. نگهداری و پشتیبانی شبکه های کوچک و بزرگ
 16. نگهداری و پشتیبانی ISP, WISP, ISDP
 17. راه اندازی و تنظیمات Firewall
 18. نصب Anti virus و Anti worm و ایمن سازی سیستم ها
راه اندازی شبکه وایرلس در بندرعباس
 

طراحی شبکه

قبل از هر چیز محیطی را که باید برای آن شبکه طراحی شود شناسایی می شود و قبل از هر اقدامی مشخص می شود که قرار است به چه چیزی رسید و به دنبال چه هدفی هستیم. شبکه یک زیرساخت ارتباطی برای اجرای برنامه های کاربردی است طبعاً نبایستی بدون درک صحیح از یکایک کاربردها, ویژگیها و نیازهای آنها هیچ طرحی را پیشنهاد داد. 
آگاهی تئوریک از تکنولوژی شبکه در کنار تجربه عملی از شبکه و شرایط حاکم بر محیطهای واقعی , به یک طرح واقعگرایانه و قابل پیاده سازی منتهی خواهد شد. تجربه صرف یا دانش بدون تجربه به تنهایی کفایت نمی کند. 
پارامترهایی مثل هزینه , کارایی و در دسترس بودن با یکدیگر در تناقضند و هنر طراحی ما در سبک و سنگین کردن این پارامترها و رسیدن به حالتهای بینابین Trade off است. 
پس از پیاده سازی و تحویل یک شبکه , هزینه های ماهانه آن مثل اجاره خطوط WAN و هزینه های پشتیبانی (تعمیر و نگهداری) آن شروع می شود .با طراحی خوب هر دوی این هزینه ها را (که گاه می تواند کمر شکن باشد) تا پایینترین حد کاهش میدهیم. به عنوان مثال شاید بتوان با صرف هزینه بیشتر (برای کابل کشی یا نصب لینکهای بی سیم) از خطوط WAN در طرح شبکه صرفنظر کرد. از طرفی یک طراحی خوب می تواند از تعداد نفرات لازم برای گروه پشتیبانی بکاهد. 
ارائه طرحهایی که صرفا بر مبنای تولیدات یک شرکت خاص (مثل سیسکو یا 3COM) تدوین می شوند همیشه بهترین انتخاب نیستند. برخی از طراحان از سر احتیاط ( به منظور سازگاری صد درصد و اجتناب از مشکلات احتمالی) سعی میکند فقط بر محصولات و راهکارهای یک شرکت خاص و راهکارهای پیشنهادی آن تکیه کنند. این دیدگاه می تواند گزینه های بهتر,کم هزینه تر و کارامد تر را از طرح نهایی پس بزند. سعی بر این است ساده ترین و کارامدترین راهکار را ارائه گردد, خواه مبتنی بر محصولات یک شرکت و خواه تلفیقی از تولیدات مختلف باشد. 
ترافیک بسته های حامل اطلاعات بین مبدا و مقصد باید از کوتاه ترین مسیر در شبکه عبور کنند, آنچه که کوتاهترین مسیرها را تعیین می کند تکنولوژی استفاده شده در طرح نهایی است.( مثل انتخاب نوع هدایت شامل سوئیچینگ یا مسیریابی و نوع پروتکل) 
از سخت افزار و نرم افزاری در طرح شبکه خود بهره گیری میشود که امتحان خود را پس داده باشند.تخطی از این اصل صرفا با توجیه کافی و در نظر گرفتن مخاطرات جانبی آن منطقی است. 
در طرح شبکه تمامی پارامترهای اصلی آن شامل کارایی, برگشت پذیری و قابلیت گسترش پیش بینی می گردد. 
اگر یک شبکه به درستی طراحی نشده باشد یا از اصول کلی طرح عدول شده باشد, اضافه کردن یک ابزار جدید به شبکه یا اشکال زدایی آن , خود در حد یک پروژه طراحی وقت می گیرد. بدین ترتیب عدم وجود یک طراحی صحیح یا عدول از مفاد طرح باعث خواهد شد صدها بار در حد یک طراحی شبکه وقت تلف شود! که البته هزینه های مضاعف، عدم کارآیی و راندمان پایین را نیز می توانید به آن بیفزایید. 

پشتیبانی شبکه داتیس
 

طراحی مناسب شبکه توسط متخصصین دوره دیده و مجرب ما آسایش خاطر شما را به همراه خواهد داشت.

پشتیبانی شبکه خود را با خیال راحت به متخصصان داتیس بسپارید.