مشاوره تخصصی رایگان

چرا شما نیاز به مشاوره  دارید ؟
همانگونه که می دانید داشتن یک وب سایت اینترنتی ، تنها یک تجمل یا تبلیغ نیست ، بلکه وب سایت اینترنتی شما عبارت است از هویت شما در دنیای مجازی . به عبارت دیگر همانگونه که شما در دنیای حقیقی صاحب یک کار و کسب می باشید ، در دنیای وب و اینترنت نیز با داشتن یک وب سایت ، دارای یک تجارت اینترنتی هستید . بنابر این همانگونه که شما برای سرمایه گذاری و آغاز یک فعالیت جدید در کسب و کارتان نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات می باشید ، در دنیای مجازی نیز نیازمند دریافت نظرات متخصصین این عرصه می باشید .
از طرف دیگر عرصه وب و اینترنت یکی از جدیدترین فناوریهای روز جهان محسوب می شود که در مهد به وجود آمدنش ( کشور آمریکا ) در سال 2006 میلادی ، 10 سالگی خود را جشن گرفت . لذا یکی از ناشناخته ترین عرصه های موجود در جهان می باشد که حتی در کشورهای صنعتی نیز شرکتهای زیادی تنها و به صورت تخصصی در عرصه ارائه مشاوره در این زمینه فعالیت می نمایند ، چه رسد به کشورهای در حال توسعه مانند کشور ما که در کشورهای جهان به لحاظ رتبه فناوری اطلاعات کشور 143 شناخته شده است .
در کشور ما به واسطه فعالیت نیروهای جوان در عرصه طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی ، نوعی نگاه غیر تخصصی و غیر کارشناسانه به این کار وجود دارد که متاسفانه باعث گردیده تا کسانی که اقدام به طراحی وب سایت شان یا عقد قرارداد با شرکتهای طراح سایت می نمایند ، نگاه جامع و کاملی نسبت به این زمینه نداشته و متاسفانه در خیلی از موارد ثمری که می بایست از سرمایه گذاری خود ببرند ، عایدشان نخواهد شد و ایشان را دچار سردرگمی خواهد کرد .  
شرکت داتیس سیستم با استفاده از کارشناسان مجرب و فعالیت تخصصی چند ساله ای که در این عرصه داشته است ، آمادگی کاملی برای ارائه مشاوره رایگان در عرصه های مختلف ، مانند تحلیل و برنامه نویسی ، انتخاب سیستم مدیریت محتوا ، طراحی گرافیکی ، طراحی بانک اطلاعاتی ، بروزرسانی و مدیریت وب سایت و بهینه سازی وب سایت جهت موتورهای جستجوگر ، ثبت دامین و اجاره فضا و عرصه های دیگر را دارد .

چگونگی استفاده از سرویس مشاوره تخصصی  :
استفاده از سرویس مشاوره شرکت داتیس سیستم ، به صورت کاملا رایگان امکان پذیر بوده و برای استفاده از نطرات کارشناسان مجرب شرکت در زمینه های مختلف می توانید از یکی از راه های زیر بسته به انتخابتان استفاده نمایید .
1.    تماس با شرکت داتیس سیستم جهت دریافت مشاوره (به صفحه تماس با ما مراجعه فرمائید)
2.    گفتگوی آن لاین با قابلیت گفتگوی صوتی ( voice chat ) با کارشناسان(بزودی)   
3.    ارسال کتبی درخواست و پرسشتان به ایمیل شرکت و دریافت پاسخ در اولین زمان ممکن ( email : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید )
4.    تکمیل فرم مربوطه در سایت(بزودی)

 

مشاوره در زمینه طراحی سایت :
شرکت داتیس سیستم به شما مشاوره خواهد داد که چه وب سایتی با چه خصوصیاتی متناسب با نیاز شما می باشد و شما برای داشتن یک تجارت کارا و سالم در اینترنت و معرفی و بروزرسانی وب سایت اینترنتی خود نیاز به چه سایتی ، با چه زبانی ، دارای چه خصوصیاتی و حتی حدودا با چه قیمتی نیاز دارید . به عنوان نمونه اگر شما یک شرکت تبلیغاتی هستید که برای معرفی دو سه زمینه از فعالیت خود و نمایش سه چهار نمونه از نمونه کارهایتان نیاز به وب سایت دارید ، شاید داشتن یک وب سایت استاتیک یا تمام فلش با حداقل هزینه پاسخگوی نیاز شما باشد ، در حالی که چنانچه شما صاحب یک کارخانه هستید و به دنبال معرفی محصولاتتان تحت وب می گردید ، قطعا می بایست به سیستمی فکر کنید که بتوانید اطلاعات آن را بروز رسانی کنید .

طراحی بانک اطلاعاتی سایت :
با توجه به این مهم که وب سایتهای دینامیک ( با قابلیت بروزرسانی ) در پشت صحنه ، تمامی اطلاعات را در بانک اطلاعاتی ذخیره می نمایند و این بانک اطلاعاتی به طراحان وب کمک می نماید تا بتوانند سایتی دینامیک برای شما طراحی کنند ، لذا تحلیل آن به شکلی که قابل توسعه بوده و چنانچه در آینده شما قصد آن را داشته باشید تا تغییر و بروزرسانی ای در وب سایت اینترنتی خود انجام دهید بدون هیچ مشکلی این بروزرسانی انجام شود امری بسیار مهم است ،  لذا استفاده از مشاوره تخصصی طراحی و پیاده سازی پایگاه داده نیز یکی از موارد مشاوره تخصصی شرکت داتیس سیستم می باشد .


طراحی گرافیکی سایت :
یکی از نکاتی که موجب جذب بازدید بیشتر و به تبع آن کسب درآمد زیادتر برای وب سایت اینترنتی شما می شود ، مساله طراحی گرافیکی وب سایت است که شامل رنگ بندی ، ساختار ارائه اطلاعات ، تصاویر بکار رفته در طرح و حجم طرح گرافیکی می شود . این طراحی گرافیکی به مانند دکوراسیون بکار رفته در یک فروشگاه می تواند موجبات جذب مشتریان بیشتر را فراهم آورد ، البته این نکته را از نظر دور ندارید که وب سایت های اینترنتی به همان میزان که باید زیبا باشند ، می بایست سبک و با سرعت بارگزاری بالا طراحی شوند تا بازدیدکنندگان در حداقل زمان ممکن بیشترین اطلاعات را از وب سایت دریافت نمایند . با توجه به اهمیت موضوع طراحی گرافیکی و انواع راهکارهای موجود در این طراحی ، بخش مشاوره شرکت داتیس سیستم با ارائه تمامی راهکارهای ممکن سعی دارد تا شما را در برآورده شدن خواسته هایتان کمک نماید .


مدیریت بروزرسانی و وب مشتری :
طراحی وب سایت های اینترنتی یک پروسه دائمی است که اگر چه ابتدای کار با برنامه نویسی شروع می شود ولی در ادامه ، بروزرسانی وب سایت از اهمیت بیشتری حتی نسبت به طراحی آن برخوردار می شود . شما خیلی از وب سایتهای اینترنتی را دیده اید که دارای مطالب زیاد و حجم اطلاعات قوی می باشد ولی به علت عدم ارائه این اطلاعات به شکل صحیح و نبود یک نظام فکری مناسب ، متاسفانه وب سایت اصلا کارایی لازم را نداشته و اکثر کاربران با مشاهده صفحه اول وب سایت آن را می بندند و دیگر سری به آن نمی زنند . با توجه به مطالب فوق الذکر یکی از تخصصی ترین عرصه های طراحی وب سایت های اینترنتی موضوع وب مستری یا مدیریت بروزرسانی وب سایت می شود . شرکت داده ورزان جهت ارائه تخصصی مشاوره در زمینه وب مستری و بروزرسانی وب سایتهای اینترنتی ، آمادگی داشته و می توانید از اطلاعات تخصصی این شرکت استفاده نمایید .